• SMARTUNITY IMMUNE BOOSTER KAPSULY 30 KS

  ks
   
  Maloobchodná cena: 24.80 EUR
  Ceny pre členov (gold): 17.36 EUR

 • Náš výrobok je optimálnou kombináciou najúčinnejších aktívnych prírodných imunostimulačných prísad, ktoré dnes poznáme!

  Odporúčané dávkovanie:

  1 kapsula denne: v záujme zachovania správneho fungovania imunitného systému, preventívnym účelom.

  2 kapsuly denne: v prípade silnejšej prevencie, keď sa už v prostredí užívateľa vyskytla choroba, alebo sa objavili príznaky ochorenia.

  4 kapsuly denne: v prípade existujúceho ochorenia.

  Beta glukán je glukózový polymér, ktorý produkujú, syntetizujú rastliny a mikroorganizmy vo svojej bunkovej stene. Túto zlúčeninu obsahujú huby, obilniny a bukové steny kvasiniek.

  Výrobok obsahuje beta glukán s (1-6) a (1-3) väzbami, ktorý získame fermentáciou z bunkových stien kvasiniek. Jeho biologická aktivita je mimoriadne vysoká, výrazne podporuje normálne fungovanie prirodzeného imunitného systému.

  Tieto účinné látky sa vstrebávajú v tenkom čreve (cez tzv. Peyerove plaky), potom ich fagocyty pohltia. Fagocyty nájdeme všade v celom organizme, tvoria vnútorný obranný systém organizmu, nevytvárajú orgány, ich úlohou je pohltenie patogénov.

  Následne, aktívne účinné látky beta glukánu pomocou fagocytov a lymfatického systému sa dostanú do lymfatických orgánov (týmusová žľaza, slezina, kostná dreň). Fagocyty ich rozložia na menšie časti. Tieto častice tvoria aktívnu formu beta glukánu, ktoré sa nakoniec pripoja k neutrofilným granulocytom a tam vyvíjajú svoj biologický účinok, naštartujú „ničiace” účinky týchto bielych krviniek.

  Kolostrum, alebo mledzivo je mliečna tekutina, ktorú produkujú mliečne žľazy tehotných žien krátko pred pôrodom a počas prvých hodín po pôrode. Je mimoriadne aktívnou biologickou látkou, ktorá pripraví organizmus novorodenca na obranu, respektíve aktivizuje jeho imunitný systém. Je veľmi bohatá na imunitné aktivátory (imunoglobulínové proteíny), vitamíny, minerálne látky, inhibítory enzýmov. Keďže tráviaci systém novorodencov je nerozvinutý a malý, preto mledzivo vo vysokej koncentrácii obsahuje biologicky aktívne účinné látky.

  Inulín je rastlinný polysacharid, a patrí do skupiny fruktanov. Môžeme ho nájsť predovšetkým v koreňoch rastlín, jeho hlavnou úlohou je uskladnenie energie. Je zdrojom výživy pre užitočné baktérie črevnej flóry, a napomáha tým udržaniu normálnej črevnej flóry.

  Sušená citrónová kôra má aktívny antivírusový, antibakteriálny a protizápalový účinok. Obsahuje veľa protinádorových účinných látok a aktívnych imunomodulátorov.

  Výťažok z koreňa Echinacei (Echinacea purpurová) podporuje fungovanie imunitného systému, aktivizuje obranné buky, má protizápalový účinok. Obsah prírodného antibiotika (echinakozid glykozid) účinne podporuje obranu organizmu proti infekciám. Na jej vplyv bunky aktívne produkujú prirodzenú protivírusovú účinnú látku – interferón.

  Aktívne účinné látky výťažku z listov olivovníka zabraňujú pripájaniu vírusov k bunkovej membráne, tým podporujú správne fungovanie imunitného systému.

  Enzým superoxiddizmutáza (SOD) obsiahnutý vo výťažku z húb Chaga má dôležitú úlohu v neutralizácii voľných radikálov (voľných atómov kyslíka), ktoré poškodzujú tkanivá. Je veľmi silným antioxidantom. Aktívne účinné látky týchto húb majú silný adaptogénny účinok, čiže podporujú obranyschopnosť organizmu proti ochoreniam. Je jednou z najsilnejších adaptogénnych liečivých rastlín na svete. V Rusku od roku 1955 používajú ako protirakovinové liečivo.

  Aktívne biologické komponenty v extrakte z húb Maitake majú priamy protizápalový, antibakteriálny a antivirálny účinok, podporujú normálne fungovanie imunitného systému.

  Aktívne účinné látky, ktoré obsahuje extrakt z húb Shitake dnes používajú kvôli protinádorovým, baktericídnym a antivírovým vlastnostiam. Už viac ako 2000 rokov je súčasťou tradicionálnej čínskej a japonskej liečiteľskej kultúry. Jeho protinádorové účinky potvrdilo veľa, hlavne japonských výskumov. Je veľmi silným antioxidantom.

  Zinok má významný vplyv na udržanie integrity bunkových membrán, respektíve na reguláciu mnohých enzymatických procesov a syntézu hormónov. Tým má významný vplyv na reguláciu metabolických a hormonálnych procesov.

  Selén je mimoriadne silným antioxidantom, jeho imuno-posilňujúci účinok je spojený so štruktúrou enzýmu glutationperoxidáza, poľa ktorého nádorové bunky nie sú schopné prijať glutation spojený so selénom, a tým je potvrdená jeho úloha v prevencii nádorových ochorení.

  Meď je veľmi dôležitý stopovým prvkom, a je katalyzátorom mnohých enzýmov, enzymatických a hormonálnych procesov. Je nevyhnutný pre udržanie normálneho fungovania imunitného systému. Je jedným z komponentov mnohých oxidačno-redukčných enzýmov.

 • Ponúkame vašej pozornosti

Vyhľadávanie

Helpdesk

Helpdesk v Slovenskom jazyku:
email: support.sk@biorganolife.com
tel :  +421907864054 , 9.00-16.00

____________________________

Magyar nyelvű Helpdesk:
email: support.hun@biorganolife.com
____________________________

CFO (Finančný manažér):

Csaba Polgár 
Tel: +36 30 6406480
email: info@biorganolife.com

Menu

Contact Us

Contact form submitted!
We will be in touch soon.