Smartbiotics Pre-, Pro-, Postbiotics Tobolky 30 KS

23.53 EUR / kus
Clenská cena: 14.12 EUR

Vásárolja meg csomagban kedvezménnyel:

Zistiť viac

Stručný opis

Pre-, pro- a postbiotické složky i živé mikrobiální složky v našem produktu přispívají k udržování a fungování zdravé střevní mikroflóry.

 

Prebiotika jsou ty přírodní složky potravin, které jsou odolné vůči účinkům trávicích enzymů v horním úseku zažívacího traktu a do tlustého střeva tedy přicházejí v nezměněné formě, kde podporují rozmnožování bakterií s příznivými účinky na lidský organismus - takzvaných probiotik. Prebiotika objevil a pojmenoval Marcel Roberfroid v roce 1995. Coby složky funkčních potravin tvoří - podobně jako probiotika - přechod mezi potravinami a léky.

 

Probiotika jsou doplňky stravy, které obsahují bakterie prospěšné lidskému organizmu. Nejčastěji používáme bakterie kyseliny mléčné, které jsou v potravinářském průmyslu využívány již dlouho, neboť umí přeměňovat cukry (i laktózu) a jiné uhlovodíky na kyselinu mléčnou. Probiotické bakteriální kultury pomáhají obnovit přirozenou střevní mikroflóru. Obnova střevní mikroflóry je důležitá pro správnou funkci imunitního systému - přibližně 70 % našeho imunitního systému totiž tvoří střeva.

 

Postbiotika jsou vedlejší produkty metabolické činnosti a rozpadu prospěšných bakterií, resp. prebiotik. Příznivé účinky postbiotik na lidský organismus již prokázaly nejmodernější lékařské výzkumy v nejrůznějších oblastech.

 

Složení: probiotikum Lactobacillus Plantarum, probiotikum Lactobacillus Gasseri, probiotikum/postbiotikum Lactobacillus Rhamnosus, probiotikum Lactobacillus Paracasei, prebiotikum inulin (přírodní rostlinná vláknina), postbiotikum výtažek z jablečného octa (přírodní rostlinný výtažek)

 

 

Amit Én tudok

Health Goals