• Smartbiotics Pre-, pro-, Postbiotics Kapsuly 30 KS

  ks
   
  Maloobchodná cena: 20.27 EUR
  Ceny pre členov (gold): 14.19 EUR

 • Pre-, pro- a postbiotické zložky, ako aj zložky živej flóry nášho produktu, prispievajú k udržiavaniu a fungovaniu zdravej črevnej bakteriálnej flóry.

   

  Prebiotiká sú také prírodné potravinové zložky, na ktoré nemajú tráviace enzýmy nachádzajúce sa v hornom úseku žalúdočno-črevného systému účinky, a do hrubého čreva sa dostanú v nezmenenej forme, kde podporujú rozmnožovanie sa baktérií s kladnými účinkami, takzvaných probiotík. Prebiotiká objavil a pomenoval Marcel Roberfroid v roku 1995. Ako zložky funkčných potravín tvoria podobne ako probiotiká prechod medzi potravinami a liekmi.

   

  Probiotiká sú také výživové doplnky, ktoré obsahujú z hľadiska ľudského organizmu prospešné baktérie. Najčastejšie používame baktérie mliečnej kyseliny, ktoré sa využívajú v potravinárskom priemysle už dlhodobo, lebo sú schopné premeniť cukry (aj laktózu) a iné uhľohydráty na kyselinu mliečnu. Probiotické bakteriálne kultúry napomáhajú pri opätovnom nastolení prírodnej črevnej flóry. Opätovné nastolenie črevnej flóry je dôležité z dôvodu správneho fungovania imunitného systému, pretože približne 70 % imunitného systému sa nachádza v črevách. 

   

  Postbiotiká sú vedľajšie produkty vzniknuté po rozpade, metabolizácii prospešných baktérií, respektíve prebiotík, na ktorých priaznivé účinky poukazujú najmodernejšie lekárke výskumy v najrôznejších oblastiach.

   

  Zloženie: Lactobacillus Plantarum probiotikum, Lactobacillus Gasseri probiotikum, Lactobacillus Rhamnosus probiotikum/postbiotikum, Lactobacillus Paracasei probiotikum, Inulin prebiotikum (prírodná rastlinná vláknina), výťažok z jablčného octu postbiotikum (prírodný rastlinný výťažok)

   

   

 • Ponúkame vašej pozornosti

Vyhľadávanie

Helpdesk

Helpdesk v Slovenskom jazyku:
email: support.sk@biorganolife.com
tel :  +421907864054 , 9.00-16.00

____________________________

Magyar nyelvű Helpdesk:
email: support.hun@biorganolife.com
____________________________

CFO (Finančný manažér):

Csaba Polgár 
Tel: +36 30 6406480
email: info@biorganolife.com

Menu

Contact Us

Contact form submitted!
We will be in touch soon.