• Meditation Telové maslo

  ks
   
  Maloobchodná cena: 12.48 EUR
  Ceny pre členov (gold): 8.74 EUR

 • Na krídlach exotických vôní letíme smerom k vnútornému pokoju

  Telové maslo Meditation Vássvojou exotickou kompozíciou vôní unáša smerom k vnútornému pokoju. Jeho citrusy upokojujú, ukľudňujú, geraniol s vôňou ruže Vás obklopí krásnou vôňou. Kumarín upokojuje nervy a má antispazmatický účinok. Bohaté komponenty kokosového oleja, kakaového masla a bambuckého masla živia, chránia a hydratujú pokožku. Telové maslo Meditation môžeme účinne použiť aj pri upokojujúcej, uvoľňujúcej masáži.

  Zahaľte sa do exotického oparu vôní, odtrhnite sa od každodenných starostí a nájdite svoj vnútorný pokoj! Používajte v záujme kompletnej relaxácie, hoci aj na masážne účely!

  VŠEOBECNÝ POPIS:

  Starajte sa o svoju pokožku každý deň s našimi starostlivo vyvinutými telovými maslami, ktoré pozostávajú z cenných rastlinných olejov. Telové maslo, obsahujúce bio bambucké maslo, kakaové maslo, kokosový olej a včelí vosk nielen nežne ošetruje suchú, dehydratovanú pokožku, ale poskytuje aj silnú ochranu proti vysušovaniu.

  Všetky produkty série telových masiel sme postavili do služieb pohodlia, celkovej relaxácie a regenerácie! Mimoriadne a unikátne variácie vôní navodia rôzne nálady – kľudne si vyberte!

  POUŽITIE:

  Aplikujte ho po sprchovaní, bez použitia uteráku, na mokrú pokožku! Behom niekoľkých okamihov sa absorbuje, vtiahne so sebou aj vlhkosť z Vašej pokožky a nežne hydratuje cez niekoľko dní!

  Na suchej pokožke je možné použiť aj ako masážne maslo.

  ZLOŽENIE:

  BAMBUCKÉ MASLO

  Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

  KAKAOVÉ MASLO

  Veľmi efektívne a hlboko hydratuje, zmäkčuje pokožku, ktorá sa stáva oveľa pružnejšou, úspešne lieči zápalové ochorenia. Vďaka obsahu polyfenolov a vitamínu E zabraňuje starnutiu kože, jeho antioxidanty pohlcujú škodlivé voľné radikály.

  KOKOSOVÉ MASLO

  Prírodné kokosové maslo výborne hydratuje suchú pokožku, a zvyšuje jej pružnosť. Vďaka obsahu kyseliny laurovej má aj miernu antibakteriálnu a fungicídnu vlastnosť.

  VČELÍ VOSK

  Je ozajstný všeliek na ošetrenie suchej a zranenej kože. Posilnením ochrannej vrstvy pokožky nielen napomáha udržaniu hydratácie, ale upokojuje a lieči aj menšie poranenia.

 • Ponúkame vašej pozornosti

Vyhľadávanie

Helpdesk

Helpdesk v Slovenskom jazyku:
email: support.sk@biorganolife.com
tel :  +421907864054 , 9.00-16.00

____________________________

Magyar nyelvű Helpdesk:
email: support.hun@biorganolife.com
____________________________

CFO (Finančný manažér):

Csaba Polgár 
Tel: +36 30 6406480
email: info@biorganolife.com

Menu

Contact Us

Contact form submitted!
We will be in touch soon.