Meditation Telové maslo

12.48 EUR / darab

Ismerj meg engem

Rövid ismertető

Na krídlach exotických vôní letíme smerom k vnútornému pokoju

Telové maslo Meditation Vássvojou exotickou kompozíciou vôní unáša smerom k vnútornému pokoju. Jeho citrusy upokojujú, ukľudňujú, geraniol s vôňou ruže Vás obklopí krásnou vôňou. Kumarín upokojuje nervy a má antispazmatický účinok. Bohaté komponenty kokosového oleja, kakaového masla a bambuckého masla živia, chránia a hydratujú pokožku. Telové maslo Meditation môžeme účinne použiť aj pri upokojujúcej, uvoľňujúcej masáži.

Zahaľte sa do exotického oparu vôní, odtrhnite sa od každodenných starostí a nájdite svoj vnútorný pokoj! Používajte v záujme kompletnej relaxácie, hoci aj na masážne účely!

VŠEOBECNÝ POPIS:

Starajte sa o svoju pokožku každý deň s našimi starostlivo vyvinutými telovými maslami, ktoré pozostávajú z cenných rastlinných olejov. Telové maslo, obsahujúce bio bambucké maslo, kakaové maslo, kokosový olej a včelí vosk nielen nežne ošetruje suchú, dehydratovanú pokožku, ale poskytuje aj silnú ochranu proti vysušovaniu.

Všetky produkty série telových masiel sme postavili do služieb pohodlia, celkovej relaxácie a regenerácie! Mimoriadne a unikátne variácie vôní navodia rôzne nálady – kľudne si vyberte!

POUŽITIE:

Aplikujte ho po sprchovaní, bez použitia uteráku, na mokrú pokožku! Behom niekoľkých okamihov sa absorbuje, vtiahne so sebou aj vlhkosť z Vašej pokožky a nežne hydratuje cez niekoľko dní!

Na suchej pokožke je možné použiť aj ako masážne maslo.

ZLOŽENIE:

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

KAKAOVÉ MASLO

Veľmi efektívne a hlboko hydratuje, zmäkčuje pokožku, ktorá sa stáva oveľa pružnejšou, úspešne lieči zápalové ochorenia. Vďaka obsahu polyfenolov a vitamínu E zabraňuje starnutiu kože, jeho antioxidanty pohlcujú škodlivé voľné radikály.

KOKOSOVÉ MASLO

Prírodné kokosové maslo výborne hydratuje suchú pokožku, a zvyšuje jej pružnosť. Vďaka obsahu kyseliny laurovej má aj miernu antibakteriálnu a fungicídnu vlastnosť.

VČELÍ VOSK

Je ozajstný všeliek na ošetrenie suchej a zranenej kože. Posilnením ochrannej vrstvy pokožky nielen napomáha udržaniu hydratácie, ale upokojuje a lieči aj menšie poranenia.

Amit Én tudok

Health Goals