Coffee Peel Remeselné mydlá

7.80 EUR / darab

Vásárolja meg csomagban kedvezménnyel:

Ismerj meg engem

Rövid ismertető

Remeselné mydlo s obsahom kávy a peelingovým efektom na regenerovanie pleti, ktoré oživí pleť a pomáha v odstránení odumretých epiteliálnych buniek a v redukcii celulitídy. Zvyšuje prúdenie krvi v suchej, citlivej pokožke, a tým ju vitalizuje, a znovu naplní životom.

VŠEOBECNÝ POPIS:

Špecialitou našich prírodných mydiel, vyrábaných v remeselnej manufaktúre je, že nevysušujú pokožku. Sú vyrobené z kvalitných rastlinných olejov a masiel, a tak okrem výborného čistiaceho účinku ošetrujú a aj hydratujú vašu pokožku.

ZLOŽENIE:

OLIVOVÝ OLEJ

Zmäkčuje a obživuje pokožku, pôsobí v hlbších vrstvách kože, a udržuje rovnováhu prirodzenej bilancie vody pokožky. Jeho obsah antioxidantov chráni pokožku od účinkov škodlivých voľných radikálov, zabraňuje účinkom starnutia. Má mierny protizápalový účinok, odstráni začervenanie a iritácie. Je jemný olej, dokonale toleruje ho aj najcitlivejšia pokožka.

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

RICÍNOVÝ OLEJ

Obsahuje veľmi veľa vitamínu E, zmäkčuje pokožku, zabraňuje zápalom a má antibakteriálny účinok. Pomáha v zachovaní pružnosti pokožky. A poskytuje mydlu jemné penenie.

KOKOSOVÝ OLEJ

Vďaka textúre, vycibrenosti kokosového oleja a nasýteným mastným kyselinám hydratuje suchú pokožku a zabraňuje od ďalšieho vysušenia. Výrazne zvyšuje penivosť mydla.

KÁVA ARABICA

Káva, respektíve v nej obsiahnutý kofeín, nie len z vnútra je osožný pre organizmus, ale aj zvonka! Zomletá káva, vmiešaná do nášho mydla prostredníctvom peelingového účinku odstráni odumreté  epiteliálne bunky, urobí zázraky na vysušenej pokožke. Obsah kofeínu oživuje látkovú výmenu a zlepšuje celkový obraz pokožky, účinne pomáha aj v prípade celulitídy!

PALMOVÝ OLEJ

Zmäkčuje pokožku, poskytuje mydlu pevnosť a zodpovedá za bohaté a hojné tvorenie peny. Má veľmi dobrý čistiaci účinok.

Amit Én tudok

Health Goals