• Coffee Peel Remeselné mydlá

  ks
   
  Maloobchodná cena: 7.80 EUR
  Ceny pre členov (gold): 5.46 EUR

 • Remeselné mydlo s obsahom kávy a peelingovým efektom na regenerovanie pleti, ktoré oživí pleť a pomáha v odstránení odumretých epiteliálnych buniek a v redukcii celulitídy. Zvyšuje prúdenie krvi v suchej, citlivej pokožke, a tým ju vitalizuje, a znovu naplní životom.

  VŠEOBECNÝ POPIS:

  Špecialitou našich prírodných mydiel, vyrábaných v remeselnej manufaktúre je, že nevysušujú pokožku. Sú vyrobené z kvalitných rastlinných olejov a masiel, a tak okrem výborného čistiaceho účinku ošetrujú a aj hydratujú vašu pokožku.

  ZLOŽENIE:

  OLIVOVÝ OLEJ

  Zmäkčuje a obživuje pokožku, pôsobí v hlbších vrstvách kože, a udržuje rovnováhu prirodzenej bilancie vody pokožky. Jeho obsah antioxidantov chráni pokožku od účinkov škodlivých voľných radikálov, zabraňuje účinkom starnutia. Má mierny protizápalový účinok, odstráni začervenanie a iritácie. Je jemný olej, dokonale toleruje ho aj najcitlivejšia pokožka.

  BAMBUCKÉ MASLO

  Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

  RICÍNOVÝ OLEJ

  Obsahuje veľmi veľa vitamínu E, zmäkčuje pokožku, zabraňuje zápalom a má antibakteriálny účinok. Pomáha v zachovaní pružnosti pokožky. A poskytuje mydlu jemné penenie.

  KOKOSOVÝ OLEJ

  Vďaka textúre, vycibrenosti kokosového oleja a nasýteným mastným kyselinám hydratuje suchú pokožku a zabraňuje od ďalšieho vysušenia. Výrazne zvyšuje penivosť mydla.

  KÁVA ARABICA

  Káva, respektíve v nej obsiahnutý kofeín, nie len z vnútra je osožný pre organizmus, ale aj zvonka! Zomletá káva, vmiešaná do nášho mydla prostredníctvom peelingového účinku odstráni odumreté  epiteliálne bunky, urobí zázraky na vysušenej pokožke. Obsah kofeínu oživuje látkovú výmenu a zlepšuje celkový obraz pokožky, účinne pomáha aj v prípade celulitídy!

  PALMOVÝ OLEJ

  Zmäkčuje pokožku, poskytuje mydlu pevnosť a zodpovedá za bohaté a hojné tvorenie peny. Má veľmi dobrý čistiaci účinok.

 • Ponúkame vašej pozornosti

Vyhľadávanie

Helpdesk

Helpdesk v Slovenskom jazyku:
email: support.sk@biorganolife.com
tel :  +421907864054 , 9.00-16.00

____________________________

Magyar nyelvű Helpdesk:
email: support.hun@biorganolife.com
____________________________

CFO (Finančný manažér):

Csaba Polgár 
Tel: +36 30 6406480
email: info@biorganolife.com

Menu

Contact Us

Contact form submitted!
We will be in touch soon.