Lavender Remeselné mydlá

7.80 EUR / darab

Ismerj meg engem

Rövid ismertető

Ručne vyrobené mydlo s relaxačnými účinkami a lahodnou, charakteristickou vôňou levandule. Vďaka vysokému obsahu bambuckého masla a levandule má upokojujúci účinok a poskytuje antiseptické riešenie v prípade všetkých typov pleti.

VŠEOBECNÝ POPIS:

Špecialitou našich prírodných mydiel, vyrábaných v remeselnej manufaktúre je, že nevysušujú pokožku. Sú vyrobené z kvalitných rastlinných olejov a masiel, a tak okrem výborného čistiaceho účinku ošetrujú a aj hydratujú vašu pokožku.

ZLOŽENIE:

OLIVOVÝ OLEJ

Zmäkčuje a obživuje pokožku, pôsobí v hlbších vrstvách kože, a udržuje rovnováhu prirodzenej bilancie vody pokožky. Jeho obsah antioxidantov chráni pokožku od účinkov škodlivých voľných radikálov, zabraňuje účinkom starnutia. Má mierny protizápalový účinok, odstráni začervenanie a iritácie. Je jemný olej, dokonale toleruje ho aj najcitlivejšia pokožka.

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

SEZAMOVÝ OLEJ

Zo semienok za studena lisovaný sezamový olej je výborným zdrojom antioxidantov. Vďaka vysokej koncentrácii esenciálnych mastných kyselín, jeho účinky sú uznané v regenerácii, obžive a oprave štruktúry kože.

KOKOSOVÝ OLEJ

Vďaka textúre, vycibrenosti kokosového oleja a nasýteným mastným kyselinám hydratuje suchú pokožku a zabraňuje od ďalšieho vysušenia. Výrazne zvyšuje penivosť mydla.

RICÍNOVÝ OLEJ

Obsahuje veľmi veľa vitamínu E, zmäkčuje pokožku, zabraňuje zápalom a má antibakteriálny účinok. Pomáha v zachovaní pružnosti pokožky. A poskytuje mydlu jemné penenie.

PALMOVÝ OLEJ

Zmäkčuje pokožku, poskytuje mydlu pevnosť a zodpovedá za bohaté a hojné tvorenie peny. Má veľmi dobrý čistiaci účinok.

LEVANDUĽOVÝ ÉTERICKÝ OLEJ

Vďaka rozmanitým dobrým vlastnostiam, je éterickým olejom, ktorý má analgetické, upokojujúce, antistresové a protizápalové účinky. Pomáha aj v liečbe menších popálenín, uštipnutí hmyzom, kožných iritácií a svrbenia.

 

Amit Én tudok

Health Goals