• Lavender Remeselné mydlá

  ks
   
  Maloobchodná cena: 7.80 EUR
  Ceny pre členov (gold): 5.46 EUR

 • Ručne vyrobené mydlo s relaxačnými účinkami a lahodnou, charakteristickou vôňou levandule. Vďaka vysokému obsahu bambuckého masla a levandule má upokojujúci účinok a poskytuje antiseptické riešenie v prípade všetkých typov pleti.

  VŠEOBECNÝ POPIS:

  Špecialitou našich prírodných mydiel, vyrábaných v remeselnej manufaktúre je, že nevysušujú pokožku. Sú vyrobené z kvalitných rastlinných olejov a masiel, a tak okrem výborného čistiaceho účinku ošetrujú a aj hydratujú vašu pokožku.

  ZLOŽENIE:

  OLIVOVÝ OLEJ

  Zmäkčuje a obživuje pokožku, pôsobí v hlbších vrstvách kože, a udržuje rovnováhu prirodzenej bilancie vody pokožky. Jeho obsah antioxidantov chráni pokožku od účinkov škodlivých voľných radikálov, zabraňuje účinkom starnutia. Má mierny protizápalový účinok, odstráni začervenanie a iritácie. Je jemný olej, dokonale toleruje ho aj najcitlivejšia pokožka.

  BAMBUCKÉ MASLO

  Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

  SEZAMOVÝ OLEJ

  Zo semienok za studena lisovaný sezamový olej je výborným zdrojom antioxidantov. Vďaka vysokej koncentrácii esenciálnych mastných kyselín, jeho účinky sú uznané v regenerácii, obžive a oprave štruktúry kože.

  KOKOSOVÝ OLEJ

  Vďaka textúre, vycibrenosti kokosového oleja a nasýteným mastným kyselinám hydratuje suchú pokožku a zabraňuje od ďalšieho vysušenia. Výrazne zvyšuje penivosť mydla.

  RICÍNOVÝ OLEJ

  Obsahuje veľmi veľa vitamínu E, zmäkčuje pokožku, zabraňuje zápalom a má antibakteriálny účinok. Pomáha v zachovaní pružnosti pokožky. A poskytuje mydlu jemné penenie.

  PALMOVÝ OLEJ

  Zmäkčuje pokožku, poskytuje mydlu pevnosť a zodpovedá za bohaté a hojné tvorenie peny. Má veľmi dobrý čistiaci účinok.

  LEVANDUĽOVÝ ÉTERICKÝ OLEJ

  Vďaka rozmanitým dobrým vlastnostiam, je éterickým olejom, ktorý má analgetické, upokojujúce, antistresové a protizápalové účinky. Pomáha aj v liečbe menších popálenín, uštipnutí hmyzom, kožných iritácií a svrbenia.

   

 • Ponúkame vašej pozornosti

Vyhľadávanie

Helpdesk

Helpdesk v Slovenskom jazyku:
email: support.sk@biorganolife.com
tel :  +421907864054 , 9.00-16.00

____________________________

Magyar nyelvű Helpdesk:
email: support.hun@biorganolife.com
____________________________

CFO (Finančný manažér):

Csaba Polgár 
Tel: +36 30 6406480
email: info@biorganolife.com

Menu

Contact Us

Contact form submitted!
We will be in touch soon.