Hévíz Mud Remeselné mydlá

7.80 EUR / darab

Vásárolja meg csomagban kedvezménnyel:

Ismerj meg engem

Rövid ismertető

Ručne vyrobené mydlo s detoxikačným účinkom. Vďaka jeho veľmi bohatému obsahu minerálnych látok sa pokožka po jeho použití stáva zamatovo hebkou a jemnouna dotyk. Upokojuje a chráni pokožku, preto je vynikajúco aplikovateľné aj na problematickú pleť.

VŠEOBECNÝ POPIS:

Špecialitou našich prírodných mydiel, vyrábaných v remeselnej manufaktúre je, že nevysušujú pokožku. Sú vyrobené z kvalitných rastlinných olejov a masiel, a tak okrem výborného čistiaceho účinku ošetrujú a aj hydratujú vašu pokožku.

ZLOŽENIE:

OLIVOVÝ OLEJ

Zmäkčuje a obživuje pokožku, pôsobí v hlbších vrstvách kože, a udržuje rovnováhu prirodzenej bilancie vody pokožky. Jeho obsah antioxidantov chráni pokožku od účinkov škodlivých voľných radikálov, zabraňuje účinkom starnutia. Má mierny protizápalový účinok, odstráni začervenanie a iritácie. Je jemný olej, dokonale toleruje ho aj najcitlivejšia pokožka.

BAMBUCKÉ MASLO

Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

KOKOSOVÝ OLEJ

Vďaka textúre, vycibrenosti kokosového oleja a nasýteným mastným kyselinám hydratuje suchú pokožku a zabraňuje od ďalšieho vysušenia. Výrazne zvyšuje penivosť mydla.

PALMOVÝ OLEJ

Zmäkčuje pokožku, poskytuje mydlu pevnosť a zodpovedá za bohaté a hojné tvorenie peny. Má veľmi dobrý čistiaci účinok.

HEVÍZSKE BAHNO

Hevízske liečivé bahno, ktoré je jediné svojho druhu, disponuje aj špeciálnymi kozmetickými účinkami: vyprázdni odpadové látky, stupňuje látkovú výmenu buniek, zvyšuje produkciu kolagénu, a v ňom obsiahnuté minerálne látky naplnia organizmus.

Amit Én tudok

Health Goals