• Hévíz Mud Remeselné mydlá

  ks
   
  Maloobchodná cena: 7.80 EUR
  Ceny pre členov (gold): 5.46 EUR

 • Ručne vyrobené mydlo s detoxikačným účinkom. Vďaka jeho veľmi bohatému obsahu minerálnych látok sa pokožka po jeho použití stáva zamatovo hebkou a jemnouna dotyk. Upokojuje a chráni pokožku, preto je vynikajúco aplikovateľné aj na problematickú pleť.

  VŠEOBECNÝ POPIS:

  Špecialitou našich prírodných mydiel, vyrábaných v remeselnej manufaktúre je, že nevysušujú pokožku. Sú vyrobené z kvalitných rastlinných olejov a masiel, a tak okrem výborného čistiaceho účinku ošetrujú a aj hydratujú vašu pokožku.

  ZLOŽENIE:

  OLIVOVÝ OLEJ

  Zmäkčuje a obživuje pokožku, pôsobí v hlbších vrstvách kože, a udržuje rovnováhu prirodzenej bilancie vody pokožky. Jeho obsah antioxidantov chráni pokožku od účinkov škodlivých voľných radikálov, zabraňuje účinkom starnutia. Má mierny protizápalový účinok, odstráni začervenanie a iritácie. Je jemný olej, dokonale toleruje ho aj najcitlivejšia pokožka.

  BAMBUCKÉ MASLO

  Je bohaté na ošetrujúce mastné kyseliny a vitamíny A, E a F, a vďaka tomu poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu, upokojuje a ošetruje podráždenú kožu. Zmäkčuje pokožku a podporuje liečbu popraskanej kože.

  KOKOSOVÝ OLEJ

  Vďaka textúre, vycibrenosti kokosového oleja a nasýteným mastným kyselinám hydratuje suchú pokožku a zabraňuje od ďalšieho vysušenia. Výrazne zvyšuje penivosť mydla.

  PALMOVÝ OLEJ

  Zmäkčuje pokožku, poskytuje mydlu pevnosť a zodpovedá za bohaté a hojné tvorenie peny. Má veľmi dobrý čistiaci účinok.

  HEVÍZSKE BAHNO

  Hevízske liečivé bahno, ktoré je jediné svojho druhu, disponuje aj špeciálnymi kozmetickými účinkami: vyprázdni odpadové látky, stupňuje látkovú výmenu buniek, zvyšuje produkciu kolagénu, a v ňom obsiahnuté minerálne látky naplnia organizmus.

 • Ponúkame vašej pozornosti

Vyhľadávanie

Helpdesk

Helpdesk v Slovenskom jazyku:
email: support.sk@biorganolife.com
tel :  +421907864054 , 9.00-16.00

____________________________

Magyar nyelvű Helpdesk:
email: support.hun@biorganolife.com
____________________________

CFO (Finančný manažér):

Csaba Polgár 
Tel: +36 30 6406480
email: info@biorganolife.com

Menu

Contact Us

Contact form submitted!
We will be in touch soon.