• SLIM & FIT BALANCE PACK, 50 ML & 60 KS

  ks
   
  Maloobchodná cena: 39.00 EUR
  Ceny pre členov (gold): 27.30 EUR

 • Štyri v jednom!

  Chudnutie + Detoxikácia prirodzeným spôsobom!

  Tento produkt obsahuje kapsuly a kvapky. V kapsulách nájdete hnedé morské riasy Fucusvesiculosus s vysokým obsahom jódu a jablčný ocot, kvapky obsahujú olej zo semien pestreca mariánskeho a žihľavový extrakt. Štyri aktívne ingrediencie dvoch výrobkov vo vzájomnej synergii priaznivo vplývajú na náš organizmus!

  Hnedé morské riasy, Fucusvesiculosus, obsahujú veľa vitamínov a stopových látok, vitamín C, vitamín E, vápnik, horčík, nájdeme v nich vlastne takmer všetky minerálne soli a stopové prvky, ktoré sa nachádzajú v rozpustenom stave v mori. Avšak najdôležitejšou aktívnou zložkou je organický jód, ktorý obsahujú vo veľkom množstve a ktorý je nevyhnutný pre syntézu hormónov štítnej žľazy. Zvyšuje fungovanie štítnej žľazy, látkovú výmenu, metabolizmus, a tým je mimoriadne efektívnym detoxikantom. Zároveň je aj prostriedkom zníženia telesnej hmotnosti.

  Jablčný ocot je mimoriadne užitočným pomocníkom pri odtučňovacej kúre, zrýchľuje metabolizmus, podporuje trávenie, má diuretické a detoxikačné účinky, znižuje chuť do jedla a zabraňuje ukladaniu tukov. Obsahuje rozličné hodnotné živiny (vápnik, draslík, horčík, sodík, fosfor, kremík, železo, aminokyseliny, enzýmy, jablkový pektín, vitamíny A a C, Beta-karotén).

  Zložky oleja zo semien pestreca mariánskeho obsahujú vitamín E, v 50 - 52 %Omega-3 mastnú kyselinu a aj éterické oleje, ale hlavnou a najužitočnejšou aktívnou účinnou látkou je silymarín, ktorý je kombináciou troch flavonoidov. Táto zlúčenina chráni hlavný detoxikačný orgán nášho organizmu, pečeň, od toxických a nebezpečných látoktým, že aktivizuje liečivé mechanizmy buniek pečene (hepatocytov), stimuluje odbúravanie toxínov a zvyšuje vytváranie nových buniek pečene. Vďaka nemu sa stanú bunkové membrány hepatocytov pre toxíny (alkohol, nikotín a iné toxické látky) nepriechodnými. Popritom zvyšuje produkciu žlče a spaľovanie tukov.

  Žihľavu, hlavnú liečivú rastlinu na čistenie krvi,používajú v Tibete už stáročia na čistiace kúrya pri pôstoch. Jej účinné látky rozpúšťajú odpadové látky pochádzajúce z látkovej výmeny a  odstraňujú jedy z organizmu. Žihľava čistí systém vylučovania moču a stimuluje obličky k zvýšenému vylučovaniu vody. Tento čistiaci proces prospešne prebieha aj v prípade  gastroenteritídy.

 • Ponúkame vašej pozornosti

Vyhľadávanie

Helpdesk

Helpdesk v Slovenskom jazyku:
email: support.sk@biorganolife.com
tel :  +421907864054 , 9.00-16.00

____________________________

Magyar nyelvű Helpdesk:
email: support.hun@biorganolife.com
____________________________

CFO (Finančný manažér):

Csaba Polgár 
Tel: +36 30 6406480
email: info@biorganolife.com

Menu

Contact Us

Contact form submitted!
We will be in touch soon.